لیائونینگ EO شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

مواد شیمیایی EO تولید کننده و تامین کننده برای بالا پایان خوب مواد شیمیایی با هدف ارائه منابع سیستمی محصولات و خدمات فنی به فنی کسب و کار جهانی و مشتریان صنعتی است.


图1.jpg


مواد شیمیایی EO توسعه و تولید پایه با مساحت 2000 متر مربع و مرکز انبار تدارکات بزرگ صاحب. با تکیه بر تیم حرفه ای خلاق آن فن آوری های جدید و محصولات آغاز نگه می دارد. در حال حاضر، آن دسته محصول 2000، که هنوز هم رو به افزايش است فراتر رفته است. محصولات عبارتند از: حلال های صنعتی مواد شیمیایی دارویی ميانجی ها و محصولات شیمیایی مرتبط. خط تولید مواد شیمیایی EO بسیاری از محصولات متنوع به سرعت، که می تواند پاسخگویی نیازهای این آزمایشگاه، پیش تولید و حتی مقیاس بزرگ تولید مي شود.


ما صادرات محصولات به ایالات متحده آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، انگلستان، ژاپن، روسیه، آلمان، هند، آفریقای جنوبی، مالت، مصر، ارمنستان، استرالیا، فیلیپین، بلژیک، هلند، دانمارک، بوسنی و هرزگوین ect.


پیوستن به "اعتبار اول، سود دست کم" فلسفه کسب و کار، به این هدف به منظور ایجاد سود متقابل و همکاری بلند مدت با مشتریان در زمینه های شیمی پزشکی تجزیه و تحلیل مواد غذایی انرژی، مواد و غیره. در حال حاضر طیف گسترده ای از حلال های پزشکی متوسط و صنعتی محصولات شیمیایی با بالاترین استانداردهای خط با بازار جهانی به نیازهای تولید کارخانه.