لیائونینگ EO فناوری شرکت با مسئولیت محدود

EO CHEMICALS یک تولید کننده و تامین کننده برای محصولات شیمیایی با کیفیت بالا است که با هدف ارائه منابع سیستماتیک محصولات و خدمات فنی به مشتریان فنی و تجاری صنعتی و مشتریان صنعتی است.


图1.jpg


EO CHEMICALS متعلق به یک پایگاه توسعه و تولید با مساحت 2000 متر مربع و مرکز انبار بزرگ تدارکات است. با تکیه بر یک تیم حرفه ای خلاق، فناوری و محصولات جدید را راه اندازی می کند. در حال حاضر، رده محصول آن بیش از 2000 است، که هنوز هم در حال افزایش است. این محصولات عبارتند از: حلال، مواد شیمیایی صنعتی، واسطه های دارویی و محصولات شیمیایی مرتبط. خط تولید EO CHEMICALS می تواند به سرعت محصولات متنوعی تولید کند که می تواند نیازهای تحقیقات آزمایشگاهی، پیش تولید و حتی تولید بزرگ را تامین کند.


ما محصولات خود را به ایالات متحده، کانادا، مکزیک، برزیل، بریتانیا، ژاپن، روسیه، آلمان، هند، آفریقای جنوبی، مالت، مصر، ارمنستان، استرالیا، فیلیپین، بلژیک، هلند، دانمارک، بوسنی و هرزگوین صادر می کنیم.


پیوستن به فلسفه کسب و کار "اعتبار اول، حداقل سود"، هدف آن ایجاد سود دو جانبه و همکاری بلند مدت با مشتریان در زمینه های شیمی، پزشکی، تجزیه و تحلیل، مواد غذایی، انرژی، مواد و غیره در حال حاضر ما طیف گسترده ای از حلال ها، مواد شیمیایی پزشکی متوسط ​​و صنعتی با بالاترین استانداردهای مطابق با بازار جهانی برای برآوردن نیازهای تولید کارخانه.